«123456789101112131415161718192021222324252627282930313233343536373839404142434445464748495051525354555657585960616263646566676869707172737475767778»

776 въпросaЗадай въпрос »

Първите въпроси отгоре

Chevitaro01

Chevitaro0123.03.2015, 17:45:37 ч.

Здравейте! Преди месец получих увреждане на Улнарен нерв/Cubital Tunnel Syndrome/ на лявата ръка в лакътя и вследствие ми се свиха и изтръпнаха безименният и малкият пръст на ръката, а тя стана слаба физически. Ходих при Ваш колега и на нагревки, взимах малгама-н, правих упражнения и навивах кърпа, за да е опъната докато спя. Силата взе да ми се възвръща и пръстите се поизправиха малко, но тази сутрин установих, че мускулът между показалецът и палецът / Adductor Pollicis / се е стопил, прибрал на вътре /атрофия/.И това се е случило за една нощ. Нямам и не съм имал никакви болки. Ръката ми изглежда ненормално, като тази > www.ulnarnervedamage.com/

Имам сила да правя лицеви опори и да хващам и вдигам тежки предмети, но се притеснявам това обратимо ли е и дали няма да се влоши още?

Отговори на Chevitaro01

bezgreshna3

bezgreshna323.03.2015, 12:56:14 ч.

Здравейте искам да ви попитам дали е лошо това имам възпаление на седаличния нерв и малка частица от гръбначния сталб е счупена опасно ли е какво трябва да направя

Отговори на bezgreshna3

vanio6

vanio624.02.2015, 13:55:09 ч.

Здравейте доктор Праматарова! Въпросът ми е за лекарството "Мемостор".Може ли да се дава на 77 годишен човек,който има проблеми с паметта.Поставена му е диагноза Енцефалопатия.Трудно подвижен е и с слаба имунна система.Има ли странични ефекти от този препарат.Предписан му е препарата Акутил,но няма особен ефект от него.Благодаря ви предварително!

Отговори на vanio6

nadelinka77

nadelinka7717.11.2014, 12:11:12 ч.

какво представлява невралгията на троичния нерв опасно ли е лечимо ли е?

Отговори на nadelinka77

channels6797

channels679704.11.2014, 08:00:58 ч.

zdraveyte д-р Праматарова bqh na lekar i sam nqmal problem s o4ite no kato razklatq glavata me boli zad 4eloto

Отговори на channels6797

DIDERE

DIDERE03.11.2014, 19:58:21 ч.

Здравейте д-р Праматарова имам следния въпрос: при диабет може ли диаприл и онглиза да се вземат заедно? Благодаря Ви предварително!

Отговори на DIDERE

х

х15.10.2014, 09:06:32 ч.

Здравейте!

Искам да ви попитам на какво може да се дължи загубата на сетивност на малка част от бедрото (широка около 3 пръста). Преди време получих същия симптом на коляното, които за около 3-4 дни премина. Не изпитвам болка или сърбеж, просто усещам мястото сякаш е с упойка. Моля ви за отговор. Благодаря!

Отговори на х

SweetSmile

SweetSmile27.08.2014, 00:40:17 ч.

Здравейте, моят проблем е следният: Получих удар вляво близо до гърдата, при което същата вечер имах много силни болки, особено при дълбоко вдишване. Установи се интеркостална невралгия, след консултация с невролог. Приемах лекарства, при което болките утихнаха. Друго нещо, от което страдам от известно време е максиларен синуит. По една или друга причина, той не бе излекуван. В един момент, тежестта в едната част на лицето се засили и проведох отново консултация със специалист. Освен тежестта в лицето забелязах и оток на носната лигавица. Беше ми предписано лечение, от което имах видимо подобрение, беше ми предписано и лекарство против отока, което обаче не помогна. Реших да си купя капки (които са също отбъбващи), те също не помогнаха и сега си купих трети вид, за момента отново няма видим ефект, което ме навежда на мисълта, че отока вероятно е свързан с невралгията. Потърсих в интернет и попаднах на материал, в който пишеше, че този проблем е свързан с белите дробове. Разтревожена съм и не знам как да постъпя. Въпросът ми е възможно ли е този оток на носната лигавица да бъде причинен от проблем с белите дробове и дали при наличието на диагноза невралгия има вероятност за засягане на белите дробове.

Благодаря Ви!

Отговори на SweetSmile

Penmar

Penmar03.07.2014, 21:47:23 ч.

Реплика към yanka.81

Проверете дали не е на нервна почва. Тогава ще ти трябват антидепресанти. Не е лошо да се направят консултации с гинеколог и ендокринолог и ако с хормоните всичко е в норма, би могъл да помогне психиатър с изписването на лекарства.

Отговори на Penmar

yanka.81

yanka.8103.07.2014, 19:52:52 ч.

Здравейте, на 33 год съм и от 2 години имам проблеми с вестибуларния апарат.Ходила съм на 2-ма невролози и лечението е бетасерк или емпирин (в момента с комбинация с сибелиум).Вече два пъти съм стигала до болница на системи с повръщане.Докато ги пих 4 месеца се чувствах добре, спрях ги и след 2,3 седмици и пак започнах да получавам световъртежи. Сега ме карат да ги пия 6 месеца емпирин и сибелиум. Аз започнах да се притеснявам от две години ту ги пия, ту ги спирам намирам се в един омагьосан кръг. Правили са ми само доплер, нямам стеснение на кр. съдове. Трябва ли и нещо друго да се направи. Цял живот ли ще ги пия тези хапчета?Благодаря ви...

Отговори на yanka.81

Задай въпрос »

«123456789101112131415161718192021222324252627282930313233343536373839404142434445464748495051525354555657585960616263646566676869707172737475767778»

Въпроси към "Невролог"
Страница 1 от 78 • Въпроси 776

Задай въпрос

Внимание: За да зададеш въпрос, моля влез в профила си или се регистрирай.